Про нас

Про нас

Головна цінність нашої компанії - це наші покупці, тому ми працюємо швидко і якісно, ​​ніколи не підводимо і завжди готові проконсультувати і допомогти з вибором устаткування. Всі замовлення доставляємо або відправляємо в той же день, для цього завжди підтримуємо необхідну кількість товару на власному складі.

 Багатий досвід (більше 20 років) і професіоналізм співробітників компанії дозволяють нам вирішувати будь-які запити наших покупців. Ми дуже дорожимо своєю репутацією, дуже відповідально ставимося до прохань і побажань наших клієнтів і завжди йдемо їм на зустріч.

 Наша компанія пропонує оригінальне обладнання більш 40 відомих брендів з офіційною гарантією. Великий асортимент побутових насосів та насосних станцій найпопулярніших всесвітньо відомих світових і вітчизняних виробників, таких як: Pedrollo, Grundfos, Wilo, Elpumps, Optima, Maxima, APC pump, Euroaqua, Opera, Kenle, Sprut, Bosna LG, Delta, Werk, Світязь, Насосы плюс оборудование та багато інших. У нашому магазині більше 500 моделей насосного обладнання:

поверхневі відцентрові насоси, глибинні відцентрові, шнекові та вібраційні насоси для свердловин і колодязів, дренажні насоси для чистої і брудної води, фекальні станції і насоси для важких умов, циркуляційні насоси для опалення та підвищення тиску в водопроводі , а також декоративні насоси для фонтанів. Найбільший вибір насосних станцій, як з гідроакумулятором, так і з електронною автоматикою. У нас величезний вибір гідроакумуляторів для води, мембранних розширювальних баків для опалення, а також змінні мембрани і запасні частини до них.

 Одним з напрямків нашої компанії є продаж фільтрів для очищення води в домашніх умовах. У нас представлені системи зворотного осмосу найпопулярніших торгових марок українських та зарубіжних виробників. Величезний вибір проточних і магістральних фільтрів, а також змінних картриджів і запчастин до них.

 Великою популярністю користується кліматична техніка: електричні бойлери, проточні електричні та газові водонагрівачі, а також газові, електричні та твердопаливні котли.