Дренажні насоси

Дренажні насоси використовують для перекачування брудної води із водойми, затопленого підвалу чи стічних вод, а також для подачі води із відкритих водойм та ємностей.
Будова дренажного насоса
Всередину пристрою, рідина потрапляє через патрубки. А вал з крильчаткою, які приводяться в дію двигуном, відповідає за відкачування води. Поплавковий вимикач забезпечує автоматичне вмикання та вимикання насоса, що дозволяє контролювати рівень води у резервуарі чи приміщенні, з якого відкачується рідина. Також, прилад часто оснащують терморегулятором який запобігає перегріву двигуна, вимикаючи його при досягненні максимальної температури. Корпус насоса, як правило, виготовляють із сталі, пластику або чавуну, в залежності від середовища, в якому може працювати пристрій.
Типи дренажних насосів
Відповідно до призначення, такі насоси поділяються на ті, що перекачують чисту воду та для відкачування брудної.
Дренажні насоси для чистої та злегка забрудненої води частіше застосовують для побутових потреб, оскільки рідина, що перекачується має невеликий допустимий відсоток абразиву. Виробник часто вказує максимально допустимий вміст цих часок та їх діаметр (як правило, близько 5 мм), що можуть міститися в рідині.
Насоси для брудної води застосовують для осушення підтоплених приміщень, оскільки конструкція приладу дозволяє пропускати певний абразив значно більшого діаметру ніж у агрегатів для чистої води. Так максимально допустимий показник може бути близько 20 мм. А вміст домішок може коливатися в діапазоні 5-8%.
На що звертати увагу при виборі дренажного насоса?
Перш за все, це продуктивність та потужність, які вказують на те, скільки рідини може перекачати насос за одиницю часу. Ще один важливий показник – напір води. У цьому випадку важливо знати відстань між точкою забору води та зливу, адже на кожні 10 метрів шлангу припадає втрата 1 метру напору. А слабкий напір може призвести до появи нальоту у водопроводі. Також звертайте увагу на максимально допустиму температуру рідини, що перекачується, оскільки далеко не всі пристрої розраховані на роботу при високих температурах рідини.
Враховуйте всі ці показники при виборі даного товару, адже неправильна експлуатація насоса може призвести до поломки пристрою.
Якщо ж у вас виникли питання – наші працівники готові надати вам вичерпну консультацію стосовно вибору, характеристик та експлуатації представлених на сайті товарів.
1 755 грн.
1 852 грн.
1 973 грн.
2 451 грн.
2 428 грн.
1 596 грн.
2 487 грн.
1 876 грн.
2 007 грн.
2 071 грн.