Насоси, що підвищують тиск

Із проблемою низького тиску у водопроводі часто стикаються як власники приватних будинків, так і квартир. Через це буває не комфортно прийняти душ, довше набирається вода у ванну чи резервуар, а пральна машина не достатньо якісно виконує свою функцію. Вирішити цю проблему допоможе насос, що підвищує тиск води у трубопроводі.
Такі насоси бувають двох типів – із сухим та мокрим ротором.
Насос із мокрим ротором працює і монтується як проточний - через врізання в трубу водопроводу. Завдяки цьому водяний потік проходить через прилад та виконує роль мастила для мотора, окрім того, вода охолоджує його, що запобігає перегріву, а шум мінімізується. Насос із мокрим ротором, хоч і не надто потужний, та ідеально виконуватиме свою функцію в обслуговуванні невеликого будинку чи квартири.
У насосі із сухим ротором функція охолодження покладена на крильчатку, що закріплюється на валу. Такий агрегат дещо гучніше працює на відмінну від насоса із мокрим ротором, однак рівень шуму не є надто високим, а продуктивність насоса значно вища. Вони чудово підходять для великих систем водопостачання, оскільки значно потужніші. Варто ще зазначити, що насоси із сухим ротором потребують регулярного техобслуговування – слід час від часу змащувати робочі вузли мотора, аби продовжити його експлуатаційний строк.
Як обрати насос, що підвищує тиск?
Є кілька критеріїв, на які варто звертати увагу при виборі даного типу устаткування.
- Робочий тиск та напір - ці показники вказують, наскільки підвищиться тиск у системі водопостачання та як ефективно вона працюватиме.
- Потужність двигуна – чим вона більша, тим значніші енерговитрати на роботу насоса, проте і продуктивність краща.
- Температура рідини. Якщо насос буде встановлено на систему гарячого водопостачання, то кожен виробник вказує свою максимальну температуру рідини, що перекачуватиметься.
Окрім того, насоси можуть мати різні режими роботи. В ручному режимі прилад працює доки подається напруга, вмикання/вимикання теж відбувається в ручному режимі, можливе значне споживання електроенергії в порівнянні з автоматикою. Насос із автоматичним режимом роботи вмикається при відкриті крана, і вимикається разом із припиненням подачі води. Тому такий тип роботи дозволяє економити електроенергію, що є значним плюсом.
Також у нас на сайті представлені моделі, що мають 3 режими роботи – автоматичний, ручний та «вимкнено». Завдяки цьому ви можете контролювати і роботу насоса, і його споживання електроенергії, вимикаючи прилад, наприклад, на час вашої відсутності.
4 902 грн.
6 656 грн.
1 750 грн.
2 217 грн.
2 267 грн.
1 981 грн.