Циркуляційні насоси

Циркуляційні насоси використовуються в системах гарячого водопостачання, опалення, для теплої підлоги та кондиціонування. Тобто там, де потрібно забезпечити постійну примусову циркуляцію гарячої води по системі.
Характеристики циркуляційних насосів
Будова насоса проста і містить два головні елементи – двигун та робочу камеру, в якій розташована крильчатка. Ротор двигуна запускає її в рух , а та забезпечує циркуляцію води в системі.
Корпус таких насосів виготовляють із матеріалів, що не піддаються корозії – нержавіючої сталі, чавуну, бронзи або латуні.Ротор може бути із кераміки, а крильчатка із пластику, латуні або алюмінію. Ці матеріали характеризуються дуже високим коефіцієнтом стійкості до пошкоджень, що забезпечує довгу та надійну роботу приладу.
Циркуляційні насоси невеликі і легкі, їх вага може становити до 5 кг. Також вони характеризуються простотою обслуговування, низьким енергоспоживанням та тривалим строком служби. Однак, навіть якщо виникнуть якісь технічні несправності, насос легко зібрати і розібрати, що говорить про його хорошу ремонтопридатність.
Переваги та недоліки різних типів циркуляційних насосів
Варто зазначити, що коли виробник вказує тип насоса «з мокрим ротором», мається на увазі, що вода із мережі омиває та охолоджує якір двигуна, завдяки цьому він не перегрівається та тихіше працює. Завдяки цьому агрегат зарекомендував себе як надійний та довговічний. Підходить на обслуговування невеликих житлових площ. Часто застосовується для побутових потреб.
У насосах сухого типу ротор не контактує з рідиною, тому він буде доволі гучним при роботі і його варто розміщувати в не житловому приміщенні. Перевагою цього типу циркуляційного насоса значно вища продуктивність та більший ККД, ніж з мокрим ротором. Однак він потребує частішого техобслуговування та швидше виходить з ладу. Насоси сухого типу застосовують для промислових приміщень та обслуговування значних площ.
Вибір циркуляційного насоса – спеціалісти допоможуть
При виборі циркуляційного насоса слід звертати увагу на продуктивність та робочий тиск агрегату. Також важливу роль відіграють габарити насоса та розміри різьбових з’єднань. Однак, самостійно обрати циркуляційний насос, пересічному споживачеві може бути складно, адже на різних сайтах рекомендують формули, за якими визначаються необхідні параметри приладу. Ми рекомендуємо вам не ускладнювати собі життя та зателефонувати нам. Наш досвід роботи на ринку становить більше 20 років, тому ми чудово розуміємося на усіх нюансах і швидко та компетентно вирішимо вашу проблему і допоможемо обрати найкращий варіант циркуляційного насоса. Просто використайте функцію звороного зв'язку на нашому сайті.
3 300 грн.
3 400 грн.
3 300 грн.
3 697 грн.
4 447 грн.
5 735 грн.
1 803 грн.
1 837 грн.
2 525 грн.
2 550 грн.
2 550 грн.
2 610 грн.
2 610 грн.
1 354 грн.
1 397 грн.
3 042 грн.