Насоси для фонтанів

Насоси для фонтанів


Насоси для фонтанів

Фонтан може стати справжньою окрасою двору і дарувати господарям естетичну насолоду. І, як ведеться, усе прекрасне має свій практичний бік. Аби фонтан працював належним чином варто потурбуватись про його технічне забезпечення, а саме – насос для фонтану.

Види насосів

Даний тип агрегату поділяють на поверхневий та заглибний. Поверхневі насоси хоч і мають значні габарити, та потужніші і продуктивніші, на відмінну від заглибних. Тому їх доцільно використовувати для обслуговування великих водойм. Також такий пристрій зручний в обслуговуванні оскільки завжди перебуває у безпосередньому доступі і його можна не прибирати на зиму. До недоліків відносять доволі гучну роботу насоса та той фактор, що для збереження естетичного і гармонійного вигляду водойми доводиться придумувати, як приховати насос від сторонніх очей.

Завдяки тому що заглибний насос працює під водою, його не чутно та не потрібно маскувати аби зберегти гарний вигляд фонтану. Також він економічний і з високим ККД. Щоправда чимало заглибних насосів у випадку поломки, ремонту вже не підлягають. Також власникам варто не забувати регулярно чистити фільтри.

Що входить в комплект насосу?

В комплекті із насосом для фонтанів ідуть насадки для різної форми розбризкування води, тобто ви зможете змінювати насадку в залежності від вподобань – гейзер, із розділенням струменя чи у формі купола. Також в багатьох моделях передбачена функція регулювання висоти насадки для розбризкування, зробити це можна за допомогою телескопічного подовжувача. Окрім того, насоси можуть обладнувати трійником, який можна використовувати як для зливу зайвої води, так і для підключення альпійської гірки.

Як обрати насос для фонтана

Перш за все, слід виходити із розмірів фонтану, в який монтуватиметься насос. Від цього будуть вже залежати потужність та продуктивність пристрою. Відповідно, чим більший фонтан, тим ефективнішою має бути робота насоса. Також від потужності буде залежати висота струменя води.

Що ж стосується ціни, то заглибні насоси, як правило, дорожчі за поверхневі. Це пов’язано із тим, що заглибні постійно перебувають у контакті з водою, часто хлорованою, або обробленою для запобігання цвітінню, тобто насос може контактувати із агресивним середовищем і матеріал, з якого він виготовлений має бути стійким до подібних факторів. Також ціна може залежати від комплектування насоса, країни-виробника та габаритів агрегату.


Порівняння товарів (0)



Насос для фонтанів Sprut FSP 1143
Виробник: Sprut Потужність двигуна, Вт: 22 Максимальна продуктивність Qmax, м³/год: 1,0 Максимальний напір Hmax, м: 1,6 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35

985 грн.

Насос для фонтанів Sprut FSP 1843
Виробник: Sprut Потужність двигуна, Вт: 40 Максимальна продуктивність Qmax, м³/год: 1,8 Максимальний напір Hmax, м: 2,5 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35

1 504 грн.

Насос для фонтанів Sprut FSP3503
Виробник: Sprut Потужність двигуна, Вт: 85 Максимальна продуктивність Qmax, м³/год: 3 Максимальний напір Hmax, м: 3,5 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35

2 390 грн.

Насос для фонтанів Sprut FSP 4503
Виробник: Sprut Потужність двигуна, Вт: 120 Максимальна продуктивність Qmax, м³/год: 3,6 Максимальний напір Hmax, м: 4,5 Максимальна глибина занурення, м: 5 Максимальна температура рідини, що перекачується, °С: 35

2 798 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)