Вібраційні насоси

Вібраційні насоси мають доступну ціну та легко монтуються, завдяки чому отримали широку популярність в сільському господарстві. Їх застосовують для закачування чистої та злегка забрудненої води із водойм, колодязів та свердловин із великим діаметром. Вібраційні насоси використовують для поливу садів та городів та інших побутових потреб, закачування води в закриті ємності та відкачування води із підтоплених приміщень.
Характеристики та переваги
Принцип роботи вібраційного насоса такий же як у поршня. В корпусі агрегату розташований сердечник, який при вмиканні утворює електромагнітне поле. Це запускає поршневу систему в рух: при утворенні низького тиску вода засмоктується насосом, а коли поршень опускається, то через напірний патрубок вода виштовхується.
Завдяки такій простій конструкції, цей тип насосів легкий у використанні та у техобслуговуванні. А завдяки тому, що корпус майже не нагрівається, то і механізм менш схильний до зношування. Ще однією значною перевагою вібраційних насосів є те, що вони працюють за будь-якої температури середовища і навіть у воді, що містить мінеральні солі.
Типи вібраційних насосів
Вібраційні насоси поділяються на кілька типів відповідно до сфери їх застосування:
- свердловинні насоси у вигляді капсули закачують чисту воду із глибинних свердловин;
- аби забезпечити подачу води у трубопровід, використовують гідронасоси, що роблять під тиском;
- для перекачування стоків та каналізаційних вод, застосовують фекальні насоси (їх ще зараховують до дренажних).
Усі ці типи вібраційних насосів мають певні відмінності в конструкції, проте однаково добре зарекомендували себе як надійні, безпечні та довговічні прилади.
Як збільшити експлуатаційний строк служби вібраційного насоса?
- Перш за все, обирайте модель насоса із врахуванням діаметру колодязя чи свердловини, в якій він буде розташовуватись, адже важливо щоб корпус пристрою не контактував із обсадною трубою.
- Також, важливо щоб відстань між всмоктувальним клапаном та дном джерела забору води була не менше ніж 0,5 – 0,7 м. Якщо цього не дотримуватись, то насос почне піднімати разом із водою мул та пісок, що швидко призведе до поломки агрегату.
- Оскільки насос має підвішуватись на трос, то краще аби останній був із капрону або нержавіючої сталі.
Купуючи вібраційний насос у HYDROLOG, ви отримуєте нашу консультацію стосовно експлуатації агрегату та гарантію від виробника.
1 460 грн.
1 670 грн.
1 330 грн.
1 230 грн.
1 230 грн.