Фекальні насоси і каналізаційні станції

Фекальні насоси та дренажні станції призначені для відкачування каналізаційних стоків, брудної води із вигрібних ям, затоплених підвалів чи погребів та інших побутових потреб.
Типи фекальних насосів
Відповідно до типу установки фекальні насоси поділяють на поверхневі та глибинні. Поверхневі насоси встановлюються поза ємністю, з якої відкачується рідина. У такому типі пристроїв відбувається самостійне охолодження двигуна. У випадку з глибинними насосами, весь корпус пристрою поміщується в рідину, що відкачується, тому вони можуть працювати у середовищі, температура якого не перевищує 60 градусів. В протилежному випадку можливий перегрів двигуна, що призводить до поломки.
Особливості роботи
Фекальні насоси, що обладнані напіввідчиненою крильчаткою, можуть повністю задовольнити побутові потреби оскільки здатні перемелювати невеликі згустки рідини. Однак для важчих умов у нас в наявності є насоси із ріжучим механізмом. Вмонтовані ножі здатні подрібнити частинки діаметром в 60 мм, що дозволяє запобігти забрудненню робочого колеса. Таким чином насос не засмічується та не перенавантажується.
Окрім подрібнювача, насос може бути обладнаний зовнішнім поплавковим вимикачем, який забезпечує автоматичну роботу двигуна, що економить електроенергію.
Оскільки цей тип заглибних насосів постійно перебуває у рідині, часто агресивній, такій як септик, то деталі пристрою виготовляють із особливо міцних матеріалів. Як правило, крильчатку в робочому колесі роблять із чавуну.
Переваги каналізаційних станцій
Такий тип установок призначений для відкачування стічних вод із ванних, кухонних мийок і т.д. Каналізаційні станції встановлюють у випадках, коли відведення рідини у каналізацію утруднене певними чинниками. Завдяки поплавковому вимикачеві, станція працює в автоматичному режимі та вмикається лише коли відбувається злив води, що заощаджує електроенергію. Перевагами такої установки є наявність ножа для подрібнення часток, що потрапляють у каналізацію та фільтраційна сітка. А наявність зворотного клапана на виході унеможливлює повернення води із каналізації.
Як обрати каналізаційну станцію чи фекально-дренажний насос
Обираючи насос чи станцію, відштовхуйтесь від ваших потреб, адже якщо очисні роботи трудомісткі, то і насос має бути потужним, і можливо, варто розглянути варіант із ріжучим елементом. Окрім того, подрібнювач убезпечить вас від частої чистки насоса та продовжить його строк служби.
Потужність, продуктивність – це ті параметри, що відповідають за ефективність роботи приладу. А якщо ви маєте сумніви, стосовно характеристик і не впевнені, який насос вам краще обрати – скористайтесь функцією зворотного зв’язку. Наші працівники швидко та кваліфіковано проведуть консультацію і допоможуть обрати оптимальний для вас варіант.
13 330 грн.
9 340 грн.
3 067 грн.
14 206 грн.
17 088 грн.
8 094 грн.
2 893 грн.
3 495 грн.
2 880 грн.
3 753 грн.
3 495 грн.
9 707 грн.
3 883 грн.
3 819 грн.
4 337 грн.
11 351 грн.
6 483 грн.
5 882 грн.
9 228 грн.
58 грн.