Насоси для води

Водяні насоси
Сучасні водяні насоси стали запорукою нашого комфортного життя, адже забезпечують дім питною водою, дозволяють приймати ванну чи душ у будь-який час та відводять відходи з домашніх туалетів. І однозначно садові насоси ефективніші за лійки!
Насоси з електричним приводом в залежності від способу забору води бувають поверхневі та занурювальні. Поверхневі насоси найчастіше входять до складу гідрофорних станцій, тобто вони підключені до резервуару для води. Зазвичай їх встановлюють у будівлі і з’єднують із свердловиною всмоктувальною трубою. Підводні насоси встановлені нижче рівня води в свердловині, тому характеризуються циліндричною формою. Вони заповнюють напірний бак, розташований всередині будівлі. Основне призначення занурювальних насосів - постачання житлового будинку додатковим джерелом води.
Типи насосів для водопостачання
Також насоси мають умовний поділ за принципом роботи та призначенням. На нашому сайту представлені наступні типи насосів:
- поверхневі;
- вібраційні;
- циркуляційні насоси;
- відцентрові;
- дренажні;
- насоси для підвищення тиску;
- фекалійні насоси та каналізаційні станції;
- а також насоси для фонтанів.
Циркуляційні насоси - це пристрої, пристосовані для роботи в центральних опалювальних установках, промислових установках, кондиціонерах, а також у сонячних системах або в системах підлогового опалення. Циркуляційні насоси працюють з різною потужністю. Більшість моделей оснащені регульованою частотою обертання двигуна - трирівневою або чотирирівневою шкалою.
Вібраційні насоси, що працюють за принципом поршня, мають просту конструкцію та компактні розміри. Завдяки цьому широко використовуються на дачах та в приватних будинках для організації поливу присадибної ділянки та городу, в господарських цілях, а також допомагають відкачувати воду у випадку підтоплення підвалу чи погребу.
Відцентрові насоси здатні перекачувати рідини різної густоти, створювати та підтримувати потрібний рівень тиску в системі. Завдяки цьому дані насоси широко застосовуються як у побуті для перекачування води, стічних вод та фекалій, так і в промисловості.
Дренажні насоси можна використовувати для сушіння затоплених приміщень, направлення води до водозаборів або місця зберігання води. Цей тип насосів дозволяє прокачувати брудну, чисту воду і навіть септик.
Занадто малий тиск у крані значно подовжує час, необхідний для наповнення ванни, подовжує наш час у душі і спричиняє дискомфорт. Причиною такої ситуації можуть бути несправності чи особливість централізованого водопостачання. Вирішити цю проблему допоможе насос для підвищення тиску води.
То як обрати насос для побутових потреб?
Так, сучасний ринок пропонує широкий вибір насосів в залежності від типу розташування в системі водопостачання, принципу роботи а навіть цілей застосування. Аби не розгубитися в цьому різноманітті, пропонуємо вам консультацію нашого спеціаліста, який поцікавиться всіма вашими вимогами, а тоді запропонує ті варіанти товарів, що максимально відповідатимуть заявленим параметрам.
12 993 грн.
2 483 грн.
3 236 грн.
4 902 грн.
1 755 грн.
1 852 грн.
1 973 грн.
13 802 грн.
14 458 грн.
18 783 грн.
14 609 грн.
16 831 грн.
20 601 грн.
13 330 грн.
2 559 грн.
8 752 грн.
9 340 грн.
3 300 грн.
3 400 грн.
3 300 грн.
2 451 грн.
2 428 грн.
1 596 грн.
5 346 грн.
3 067 грн.
14 206 грн.
17 088 грн.
8 094 грн.
6 656 грн.
3 831 грн.