Гідроакумулятор (ресивер) вертикальний AQUASYSTEM (Imera) VAV 100

Гідроакумулятор (ресивер) вертикальний AQUASYSTEM (Imera) VAV 100

Лідер продаж!
Виробник: Zilio Industries
Модель: AQUASYSTEM (Imera) VAV 100
В наявності

5510
  • 5 510 грн.


Стислі характеристики
Виробник Zilio Industries
Об'єм гідроакумулятора, л 100
Максимальний робочий тиск, бар 10
Максимальний тиск при випробуванні, бар 14,3
Мембрана EPDM, для питної води, змінна
Матеріал корпуса емальована сталь
Всі характеристики


Призначення:

Гідроакумулятор мембранного типу призначений для підтримки оптимального тиску в системах водопостачання, пом'якшення гідравлічних ударів, запобігання від частих включень, компенсації збільшення об'єму при зміні температури, а також для зберігання мінімального запасу води на випадок відключення електроенергії.

Пристрій:

Гидроаккумулятор складається з металевого корпусу, змінної гумової мембрани, знімного металевого фланця із зовнішнім різьбленням пневматичного клапана (ніпеля). Через ніпель, між корпусом бака і мембраною, закачується стиснене повітря.

Принцип роботи:

При включенні насоса, вода під тиском, через отвори у фланці, потрапляє всередину гумової мембрани і розтягує її. При досягненні максимального тиску, насос вимикається за допомогою реле тиску. При відкритті крана, стиснене повітря впливає на мембрану, стискаючи її, видавлює воду через фланець в трубопровід. Коли тиск води в гідроакумуляторі знизиться до мінімального значення, реле включить насос і цикл повториться.

Якщо з якоїсь причини насос не включили, стиснене повітря допоможе видавити всю воду з гідроакумулятора. Наповнення бака складає приблизно 50-60% від загального обсягу і залежить від різниці тисків води і стисненого повітря. Тиск повітря має бути на 0,1-0,2 атм. менше, ніж тиск включення насоса. Не варто накачувати занадто великий тиск, це призведе до меншого наповнення бака і частим включенням насоса. Рекомендується перевіряти тиск повітря не рідше одного разу на три місяці. Для цього потрібно відключити насос від електромережі, відкрити будь-який кран і почекати до повного спорожнення мембрани. Звичайним автомобільним манометром перевірити тиск стисненого повітря через ніпель і при необхідності підкачати насосом або компресором. Потім закрити кран і включити насос в мережу.

Якщо насос занадто часто включається і вимикається, це означає, що гідроакумулятор працює неправильно. Для діагностики несправності потрібно при включеному насосі натиснути на ніпель і перевірити, чи не біжить з нього вода. Наявність води в повітряній камері свідчить про порвану мембрану. Якщо мембрана не ушкоджена, потрібно закачати повітря, як описано вище.

Виробництво - Zilio Industries Італія

Гарантія 1 рік


Характеристики

Виробник Zilio Industries
Об'єм гідроакумулятора, л 100
Максимальний робочий тиск, бар 10
Максимальний тиск при випробуванні, бар 14,3
Мембрана EPDM, для питної води, змінна
Матеріал корпуса емальована сталь
Приєднувальний патрубок 1” зовнішнє різьблення
Тиск стисненого повітря, бар 1,5
Температура перекачиваемой жидкости, °С від -10 до +100
Тип установки вертикальний
Конструкція мембранний, прохідний
Верхній фланець ½″ вн.р / ¾" зв.р
Висота, мм 774
Діаметр, мм 495
Увага: HTML не підтримується!
Captcha