Система зворотного осмосу Eco Element RO-6 W

Система зворотного осмосу Eco Element RO-6 W

Лідер продаж!
Виробник: Eco Element
Модель: Eco Element RO-6 W
В наявності

7906
  • 7 906 грн.


Стислі характеристики
Виробник Eco Element
Мінералізатор є
Мінімальний робочий тиск, бар 2,2
Кількість ступенів очищення 6
Максимальний робочий тиск, бар 6
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С 40
Всі характеристики


Замов і отримай подарунок. Економія 270 грн.

Система зворотного осмосу преміум класу Eco Element RO-6 W призначена для очищення питної води в домашніх умовах. Вся система фільтрації і накопичувальний бак монтуються під кухонною мийкою. Фільтри даної серії - краще рішення для ідеального очищення води в квартирах, офісах, приватних будинках і на дачах.

Принцип дії: три фільтра попереднього очищення призначені для захисту осмотичної мембрани - основного елементу, що фільтрує. Мембрана складається з пластикової трубки з отворами, на яку намотано кілька шарів напівпроникної плівки. Можна уявити сітку з розміром осередку 0,0001 мікрона, через яку під дією водяного тиску продавлюються молекули води. Так як молекула води одна з самих маленьких за розміром, вона проходить крізь напівпроникну мембрану і потрапляє всередину перфарованої трубки, залишаючи зовні все домішки і розчинені солі, а також віруси і бактерії. Вся решта забрудненої води йде на злив в каналізацію. Очищена вода після мембрани накопичується в гідроакумуляторі (накопичувальному баці). Після відкриття крана, вода з бака під тиском проходить через картридж з облагородженим активованим вугіллям, виготовленим з шкаралупи кокосових горіхів. Цей картридж видаляє неприємні запахи і надає смак джерельної води. Шостий ступінь - мінералізатор, насичує воду мікроелементами і мінералами такими як, кальцій, магній, калій, натрій. В результаті виходить кристально чиста питна вода без сторонніх домішок, бактерій і вірусів.

Комплектація: 1.Фільтр з картриджами, 2.Накопичувальний бак, 3.Трійник з краном для підключення до водопроводу, 4.Хомут дренажний, 5.Ключ для корпусів, 6.Краник для чистої води подвійний, 7.Мембрана осмотична, 8.Шланг , 9.Інструкція, 10.Упаковка

Гарантія 12 місяців.

 


Характеристики

Виробник Eco Element
Мінералізатор є
Мінімальний робочий тиск, бар 2,2
Кількість ступенів очищення 6
Максимальний робочий тиск, бар 6
Максимальна температура рідини, що перекачується, °С 40
Мембрана Filmtec (США)
Продуктивність мембрани, галонів/добу 75
Накопичувальний бак, л 12 літрів, металевий
Помпа, що підвищує тиск немає
Увага: HTML не підтримується!
Captcha